Obrazek
Obrazek

Dla Biznesu

Usługa ta skierowana jest do firm zagranicznych odbywających podróże służbowe po Polsce jak również firm polskich rozwijających swoją działalność w krajach hiszpańskojęzycznych. Obejmuje miedzy innymi wsparcie w organizacji programu wyjazdu, pomoc w nawiązaniu kontaktów handlowych, asystę podczas podróży służbowych, tłumaczenie na spotkaniach biznesowych, tłumaczenie dokumentów.

Tłumaczenia

Jako tłumaczka języka hiszpańskiego posiadam wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniach konsekutywnych spotkań biznesowych. Współpracuję także z wąską grupą sprawdzonych tłumaczy oferując usługę tłumaczeń pisemnych tekstów z różnorodnych branży z języka hiszpańskiego, polskiego oraz angielskiego. Linguatorre nie jest masowym biurem tłumaczeń podejmującym się każdego zlecenia za każdą cenę. Jeśli zależy Ci aby Twoje tłumaczenie zostało wykonane w sposób rzetelny przez kompetentnego tłumacza, trafiłeś pod dobry adres.

Nauka języka

Chcesz uczyć się języka hiszpańskiego, ale nie masz czasu ani możliwości dojechać na zajęcia? Twój tryb pracy nie pozwala Ci na regularne uczestniczenie w kursach stacjonarnych?

Hiszpański on-line

Hiszpański dla seniorów

Hiszpański pod żaglami

Słońce, morze, plaża, żagle, wspaniałe widoki, wyśmienita hiszpańska kuchnia, a do tego spora ilość hiszpańskich słówek i praktycznych zwrotów – to musi być przepis na udane wakacje.

Oferta już wkrótce! Zapraszam niebawem…

Jako tłumaczka języka hiszpańskiego posiadam wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniach konsekutywnych spotkań biznesowych.

Usługa ta skierowana jest do firm zagranicznych odbywających podróże służbowe po Polsce jak również firm polskich rozwijających swoją działalność w krajach hiszpańskojęzycznych.

Warszawa to moje miasto. Tu się urodziłam, wychowałam i zawsze wracam po każdej krótszej i dłuższej podróży. Viva Varsovia to projekt który powstał z myślą o wszystkich, którzy pragną poznać Warszawę.

Baleary 2017 czyli hiszpański na jachcie

[vc_row][vc_column][vc_column_text]W tym roku naszą morską przygodę z hiszpańskim rozpoczęliśmy na słonecznych Balearach. Było dużo pływania, nowych słówek i dobrej zabawy! Oto kilka zdjęć z naszego rejsu z Joinus na pokładzie Gipsy Queen. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspaniałą atmosferę.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_masonry_media_grid element_width=”2″ item=”masonryMedia_SolidBlurOut” initial_loading_animation=”fadeIn” grid_id=”vc_gid:1525251770242-37272ccb-0c19-4″ include=”1195,1235,1251,1250,1249,1248,1247,1245,1244,1025″][/vc_column][/vc_row]